Enter your keyword

Uzay ve Uzaylılar Gizemi  

Uzay ve Uzaylılar Gizemi  

Uzay ve Uzaylılar Gizemi  

Uzay ve Uzaylılar Gizemi, Sonsuz sınırsız uzay keşfedildikçe daha da keşfedilmeyi bekler.

İnsan, sahip olduğu teknoloji ile Sonsuz Sınırsız uzayın ne kadar derinliklerine gidebilir, Gücü buna ne kadar yeterlidir?

Sonsuz Sınırsız Uzay, bize kendini ne kadar açtı ve biz hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz?

İnsanoğlu bilimsel, astrolojik çalışmalar yaparak yakın uzayı, gezegenleri ve hatta evrenleri keşfetti ve keşfetmeye de devam etmektedir.

Sorular, bulgular, deneyler.. birçok çalışma yapılmasına rağmen Sonsuz Sınırsız uzayın derinlikeri ve hakkında o kadar az bilgiye sahibiz ki

Yüzlerce hatta binlerce yıldır çeşitli dönemlerde yaşayan Yüce bilinçler Dünyanın içinde bulunduğu realiteyi daima ileri taşımış, bir üst realitenin yaşanmasını sağlayıcı eforlar sarf etmişlerdir.

UZAYIN GİZEMİ HALA KENDİNİ KORUMAKTADIR.

BU KİTAP SİZE BU GİZEMİ ARALAMAKTA, SONSUZ SINIRSIZ UZAYDAKİ zamanlaşma-mekanlaşma-ve formlaşmayı meydana getiren partiküllerin oluşum ve programizasyonu hakkında ileri aşamalı bilgilere yer vermektedir.

Binlerce yıllık kadim medeniyetlerden günümüze değin insanoğlunun ‘uzaylı’ olarak tanımladığı enerjetik varlıklar artık sır olmaktan çıkıyor.

UZAYLILAR GİZEMİ

Kitap okuyuculara Uzaylıların yaşam alanları – Dünya ile ilgilenme nedenleri –  amaçları – çeşitlerini ‘Aktif Varoluş Teknolojisi’ ile sunmakta, UZAYLILAR GİZEMİNİ ARALAMAKTADIR.

 

POZİTİF UZAYLILAR

Sonsuz sınırsız uzayın çekirdek galaksisi olan samanyoluna Soldan komşu olan enerjetik galaksi shapley3 /alfa centauri ile Sağdan komşu olan enerjetik galaksi andromeda’daki gezegenlerin sakinleridirler.

Evrensel Yaşamı baz alarak, Dünya üzerindeki bilinçlere evrensel olguları kazandırmak için eforlar sarf etmekte, başkalarına hizmet yasasını öngörmektedirler.

NEGATİF UZAYLILAR

Sonsuz sınırsız uzayın çekirdek galaksisi olan samanyolu uzayında orion nebulasındaki gezegen ve uyduların sakinleridirler.

Kendine hizmet yasasını ön görmekte, bilinçlerin yaşadıkları olgulardan başlayarak sapma, mutasyon, bozunum hallerini ortaya çıkarmak için eforlar sarf etmekte, kullandıkları formlarda hücreleri habisleştirecek hastalıkların doğuşuna sebebiyet vermekte ve nihai amacı olan dejenerasyonu hedeflemektedir.

Aktif Varoluş Teknolojisi bilgilerine taban oluşturan bu kitap okuyuculara yepyeni bir bakış açıcı kazandıracaktır.

Kharcentraf Editör

 

Kapak

Shapley 3 ile Andromeda Galaksisi’nde bulunan enerjetik gezegenlerdeki Göksel Hiyerarşik Kuruluşların, Samanyolu Galaksisi üzerinde RABSAL-RUHSAL-TEKNOLOJİK TASARRUF hakları mevcuttur.

Bu tasarrufların direkt temerküz odağı olan DÜNYA, Göksel Hiyerarşik Kuruluşlar tarafından gözetilmektedir.

Dünya insanlarınca “UZAYLILAR” olarak bilinen bu varlıklar, pozitif amaca sahip olup, Shapley 3 ve Andromeda Galaksisi’nde yer alan enerjetik gezegenlerden gelmektedir.

Samanyolu Galaksisi’nde yer alan ORİON NEBULASI’na ait gezegen ve uydulardan gelen varlıklar ise Negatif amaca sahip olup yine Dünya insanlarınca “UZAYLILAR” olarak bilinmektedir.

Selim ve habis karakterli bu iki varlık türünün birbiriyle karıştırılmaması için bu varlıklar hakkında gerekli olan açıklamaları yapan bu kitap;

Sayın yazar Cenap Başman tarafından kendi içsel etkinliğine dayalı olarak öz varlığından açığa çıkardığı bilgilerle kaleme alınmış olup sizlere bu varlıkları gerçek yüzleriyle tanıtmaktadır.

Cenap Başman

 

Cenap Başman  Uzay ve Uzaylılar Gizemi kitabından alıntı

Cekirdek Dünyanın, Alfa Titreşim Uzay/Zaman Boyutsallığa tabi oldugu sürecte ise maddi formu oluşturmaktayken, kuvant denilen partiküllerde bu keyfiyet çok düşüktür.

Entelektratuma dair yasamın, Çekirdek Dünyanın muhtelif mahallerinde oluşacak olan toplumlarca sürdürülmesi esnasında, oluşacak olan TOPLUM AURALARI, Çekirdek Dünya üzerinde Teşkilatlanması tamamlanmış olan Süper Asli Orijinal Kenetlesim BIR’liginin AURA’sına kilitlenecektir.

Çekirdek Dünyanın Beta Titresim Uzay/Zaman Boyutsallığa tabi olduğu süreçlerde Makro Kıstastaki Entelektratuma dair yaşam sürdürülmekteyken Süper Hükümranlık Güç Boyutu bu yasamı kıstas alarak idari Tasarruflarda bulunacak.

Ancak bu süreçten sonra gelen ve Çekirdek Dünyanın Atlanta Titresim (Asil Titresim) Uzay/zaman Boyutsallığa tabi olacağı süreçte Süper Makro kıstastaki Entelektratuma dair yasam sürdürülmekteyken bu yaşamı kıstas olarak alacak ve RA Yönetim Düzeninin Mutlak Veçhesini gösterecektir.

Bu, Çekirdek Dünyanın Ebedi olarak sürdüreceği Entelektratuma dair yasamın Süper Makro Kıstastaki hali olacaktır.

ilk etapta Birinci Hak Boyut Bütünselliğinde yer alan Doğal Gürzün varlığındaki her bir Mini Atomik Yapının tamamıyla Entelektratuma dönüşmesi sağlanacak sonra diğer Kristal Gürzlerin Entelektratuma dönüşmesi sağlanacaktır.

Uzay ve Uzaylılar Gizemi Sayfa;99

Aden Yayınevi

Yazar Cenap Başman

Yayın Tarihi 2003-01-28
ISBN 9759683547
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 172
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi 1. Hm. Kağıt
Boyut 13.5 x 19.5 cm
error: