Enter your keyword

Teknolojik üslerin özellikleri – 2

Teknolojik üslerin özellikleri

Teknolojik üslerin özellikleri genel ve özel bağlamda iki şekilde ele alınabilir.

Teknolojik üs ve doğal yapay enerji

Teknolojik üs ve doğal yapay enerji

Genel bağlamda Çekirdek Dünya’da evrim sürdüren bilinçlerin evrimsel enerji ihtiyacını karşılar, Dünya’nın tüm katmanlarında fiziksel ve kimyasal dengenin korunmasını sağlar. Manyetik alan oıluşturur ve bu manyetik alanlarda bulunan evrimsel bilinçlerin Evrim enerjisi almalarına vesile olur.

Bilinçler, evrimsel enerji almadan yaşayamaz, evrim geçiremezler bu bir nevi Dünya’nın merkezinden gelen enerjilerin şakraların kök çakrasından çekilmesidir. Bitkiler, hayvanlar, elementler, insanlar için geçerlidir. aynı zamanda Dünyanın ve katmanlarının da her bir partükülüne etki eder ve evrim enerjisini sağlar.

Özel bağlamda ise ilahi idari kuruluşların enerjilerinin yeryüzüne çekilmesini mümkün kılarlar. İlahi hiyerarşik kuruluşlar teknolojik üsler vasıtasıyla çekilen enerjileri manyetik alanlarda devreye sokabiliyor. Teknolojik üsler bu şekilde İçinde bulundukları manyetik alanlara ilahi teknolojiye ait imkanları da sağlamış olur.

İlahi idari hiyerarşik kuruluşlar

Axoy RA Bilgelik Öğretisi Hiyerarşisi

Axoy RA Bilgelik Öğretisi Hiyerarşisi

Gürzün iç uzayında bulunan komite ve konseylikler, Gürzün dışındaki Rahman Boyutu ve bu boyuttaki katmanlarda bulunur.

*Rahman Boyutu,
*9.Katmanda Altın Galaksi İmparatorluğu,
*8.Katmanda Durgun Galaksiler Bir’lik Komitesi
*Çekirdek Mini Atomik Bütün Yıldız Kutbu Komiteliği (Çekirdek Dünya Rabliği)
*Çekirdek Evren Yıldız Kutbu Komiteliği
*Andromeda Galaksisi Yıldız Kutbu Komiteliği (Teknolojik Üsler Birlikte Komiteliği), Komiteliğe bağlı Teknolojik Uzmanlar Birliği
*Andromeda Galaksisinde Altın Galaksiler Arası Nizam Konseyliği
*Shapley-3 Galaksisinde Durgun Galaksiler arasi Nizam Konseyliği
*Samanyolu Galaksisinde; Samanyolu Galaksisi Yıldız Kutbu Konseyliği (Satürn Yüce Topluluğu)
*Samanyolu Galaksisinde; Samanyolu Galaksisi Yıldız Kutbu Konseyliği (Uranüs Yüce Topluluğu)

*Samanyolu Galaksisi Merkez Koordinat Düzeninde yer alan Veziri Kontrol Sistemi

 

Teknolojik üslerden yayılan enerji karakterleri

Evrensel Enerji, Evrimsel Enerji, Rabsal Enerji, Ruhsal Enerji, Teknolojik Boyut Enerjisi, Altın Ra Enerjisi, (Sultan Gücü enerjisi) gibi farklı karakterlerdedir.

 

Teknolojik üslerde partikül programlama

Piramit devre sistemleri

Piramit devre sistemleri

Porlar teknolojik üslerin tepesindeki kristal aracılığı ile çekilir ve işleme tabi olur. Programlanır.

Üslere çekilen partüküllere yüklenecek programları da Teknolojik üslerde bulunan ‘Teknolojik Uzmanlar’ yapmaktadır.

Piramidal bir yapı olan üslerin etraflarında bir devinim halkası vardır. Devinim halkasından yayılan partiküller üssün içinde bulunduğu manyetik alana dağılır. Bu partüküller kuant altı partükül pordur.

Teknolojik üslerden yayılan porlar, biyokompütürlerde DNA kayıtlarında açılım sağlıyor. Bu açılımları ‘inkişaf sistemleri’ olarak tanımlayabiliriz. Evrimsel ve Deneyimsel olarak ele alındığında Çekirdek Dünya’nın Seyir Programına uygun olarak Evrimini sürdüren bilinçlerde ‘evrimsel inkişaf’ sağlayıcı eforlar göstermektedir. Bu şekilde Bilinçlerin deneyim, evrim ve görev programlarına uygun olarak yakın plandan desteklenmelerini sağlıyor.

Deneyim ve Evrime uygun bir boyut olan Dünya’mızda bilinçler, evrimleşebilmek için varlıklarına bu üslerden yayılan enerjileri alırlar. Bu enerji Dünyanın merkezinden yayılır ve yayıldıktan sonra kök şakra üzerinden çekilir.

Teknolojik Üslerdeki Teknolojik Uzmanlar, manyetik alan dahilindeki bilinçlerin biyokompütürlerinde tadilat, destek, operasyon ve donanım gibi yardımlarda bulunuyorlar.

(Bunu yapabilmeleri için mutlaka bilincin deneyim- evrim ve görev programına dayalı olarak ve yüksek benliğin izni ile olur.)

error: