Enter your keyword

Teknolojik üsler Andromeda Galaksisi – 1

Teknolojik üsler Andromeda Galaksisi

Teknolojik üsler Andromeda Galaksisi uzayında bulunan bir komiteliğe bağlı işlev gösteren teknolojik aygıtlardır.

Andromeda ve Samanyolu Galaksisi

Andromeda ve Samanyolu Galaksisi

Andromeda Galaksisinde güneş sistemimizde bulunan gezegensel yapı gibi enerjetik veçhesi olan 9lu gezegen zinciri yer alır. Bu gezegenlerden biri olan İfedya tüm teknolojik üsleri yöneten ve sorumlusu olan bir komiteliğin ikamet alanıdır.

Bu ilahi hiyerarşik kuruluş, Rabsal bilgilerde ‘Rahim, olarak fonksiyon gösterir Ruhsal bilgilerde ise Galaktik federasyon olarak bilinmektedir.

teknolojik-usler-andromeda-galaksisi

teknolojik-usler-andromeda-galaksisi

Rahim evrenimizi içine alan bir uzay bölgesinden sorumludur. Evrenlerin ilahi enerji merkezi ifedya gezegeninde bulunan bu komite/kuruluş üzerinden dizayn edilir. Axoy RA Bilgelik öğretisi bilgilerinde ‘Teknolojik Üsler Bir’lik Komitesi’ veya Andromeda Galaksisi Yıldız Kutbu Komiteliği de denilmektedir.

İlahi Teknoloji

Sonsuz sınırsız aktif uzayın her koordinatında kullanılmaktadır. Bu teknolojinin imkanları kullanılarak Varoluşun her koordinatı Varlıkta tutulmaktadır.

‘Varlıkta tutulmak’ Varoluşun her bir zerresinin muhteşem bir denge ve dizaynla birbiri ile bütünsel olarak var olmasıdır.

İlahi teknoloji işlerlik göstermezse Varoluşun hiçbir boyutu varlık halinde bir arada bütünsel olarak duramaz. Dağılır gider. Ve Varoluşu, bilinçleri, evrenleri, galaksileri öyle muhteşem bir mekanizma zinciri denge altına almıştır ki bunlardan sadece bir tanesi Teknolojik üslerdir

Andromeda galaksisi

hem altın enerji hem de altın boyut / 5.boyut ifadeleri ile de bilinen bir bilinç seviyesi olarak da bilinmektedir.

Galaktik Konfederasyon yani Teknolojik Üsler Birlik komiteliğine bağlı bir uzman topluluk vardır. Bu topluluk  ‘Teknolojik Uzmanlar Bir’liği’ olarak ifade edilir. Çekirdek Evrende bulunan tüm Teknolojik üsler, Teknolojik Üsler Birlik Komiteliğinin nezareti altındadır.

Teknolojik üsler Dünya’da bulunan piramitler gibidir. Enerji alışverişi, enerji dönüşümü ve belirli alanlara dağılımı için bulunurlar. Kristaller ve enerji blokasyonunu sağlayan üniteler barındırırlar. Bu üsleri de bizlerin yüksek benlik olarak bildiğimiz farkındalık ve bilişteki komutanlar, yardımcıları gibi enerjetik formlu uzmanlar idare eder ve yönetir.

Güneş sistemimizde Teknolojik üsler

Çekirdek Güneş Sistemimizde 2388  adet Teknolojik Üs bulunmaktadır. Bu teknolojik üslerin 1149 tanesi Çekirdek Dünya’dadır.

Teknolojik Üsler, gezegen ve uyduların iç ve dış katmanlarında da bulunurlar. Çekirdek Dünya’nın dış yüzey platformu, yer altı, deniz altı gibi her katmanında konuşlandırılmıştır.

Yer altı ülkeleri olan Agartha’da,  Barisfer katmanında, su altı hidrosfer katmanında Azlantas ülkesinde, Dış yüzeydeki doğal çıkıntılı oluşumlar olan dağlarda, tepelerde ve benzer çıkıntılı yapılarda yerleştirilmiştir.

Doğal piramidal yapılar dağ, tepe gibi çıkıntılı yapılardır ve doğal birer teknolojik üstür.

 

Axoy RA Bilgelik Öğretisi alt yapı dersleri

Eğitmen Sibel Sıvacı

error: