Enter your keyword

Reptil beyin ve bilinçaltı manipülasyonu – 9

Reptil beyin ve bilinçaltı manipülasyonu, subliminal telkinler

Reptil beyin ve bilinçaltı manipülasyonu insanların an ben an muhatap olduğu bir durumdur.  Duyumsal algılarımıza binaen etrafımızda Reptil Beyin kompleksini tetikleyici çok fazla malzeme var aslında ve bilinenler de sadece bir kısmına değiniyor.

Bilinçaltı olarak bilinen kayıt bütünlüğü bilinçte özsel FARKINDALIK olmadığında bir biriktirici haline dönüşüyor.    Ve Orion tam da bunun üzerinden köleleştirici aktifliğini devreye sokabiliyor.

Bilinçaltı manipülasyonu

İzlediğimiz bir TV programındaki duygusal bozukluğa ait bir sahne, şiddet eğilimli olabilir, işitsel ters devinimli sanat olabilir… O esnada orion dijital teknolojiyi kullanarak Tv izleyicilerine aynı ruh halini yaşatabilmektedir, izleyici o ruh halini yaşamasa bile beyni impulslamaktadır.

Televizyonsuz yaşayamayan insanlar bulunuyor!!

Çizgi film veya filmlerde yer alan subliminal mesajlarla ahlak dışı eğilimler başlatılabiliyor. Yarışma programlarında milyonları tamamen etkisiz, bilinç dışı bırakan HEYECAN SAHNELERİ VAR, O esnada beyin dumura uğramaktadır Bizi bizden unutturmakta, bizi özümüzden o an uzaklaştırmaktadır.

Ve aslında o an bilinç dışı hal, reptil vorteksin de aktif edilebildiği andır. Beynin impulslanmaya yani  ekime açık olduğu andır.

İlgili yayının yaydığı enerji ne ise aslında o an beyne giriş yapmaktadır. Ve insan bunun farkında değil.

Alışveriş merkezleri ve kalabalık ortamlar gibi, Enerji vampirlerinin bulunduğu manyetik alanları sıklıkça ziyaret etmek. Şehvet derecesinde alışverişe, giyime, kuşama özenmek…  Hayatımızı idame ettirmeye çalıştığımız birçok yaşamsal ihtiyaçlar araç olmaktan çıkmış ve artık amaç haline dönüşmüş bir aşamaya gelmektedir.

Duygusallığı ortaya çıkaran müzikler dinlemek; Örneğin zentarion frekanslı bunalımlı Arabesk. Karanlık ve siyah eğilimli, eş cinselliği savunan, ahlak dışı, klipleri cinsel teşhire dayalı şarkıcı ve şarkıları dinlemek! Anne karnındaki sesi taklit eden müziklerin beyni uyuşturup saf dışı bıraktığı bilimsel çalışmalarda yer verilmiştir. Birey, çocuk kalmak isteyerek kendi öz farkındalık ve iradesini alamamıştır.

Sistemin sunduğu hiç bir materyali kabul etmemeli. Örnekler çok fazla sıralanabilir…

Bunun içindir ki Yaşam standartlarımız çok önemlidir. Ve bu alanlar daima Orion’a açık birer penceredir.

Özün özsel tecelliyatı için alt üç şakra vasıtasıyla yaşanan olguların kalp şakrasının hakimiyeti altına girmesi gerekir ki bu etkiler varlığımızdan gitsin.

Öze uyanış yoğunluğu arttıkça beynin DNA kod açılımları Kalp şakrası üzerinden tetiklenir. Gönül / inisiyatif geliştirilir.

Sibel Sıvacı

Axoy RA Bilgelik Öğretisi 2012-2017 alt yapı dersleri

error: