Enter your keyword

Mutlak Dirilik Planı, Matu Merkez

Mutlak Dirilik Planı, Matu Merkez

Mutlak Dirilik Planı, Matu Merkez

Mutlak Dirilik Planı, Matu Merkez

Mutlak Dirilik Planı, Matu Merkez

Matu Merkez, kendi ‘Mutlak Dirilik Planını’ El-an’da sadece ‘kendinden kendine hemhal olabileceği’ bir plan olarak oluşturmuştur. Bu planla hemhal olma, bilinçlere ‘El-anla muhataplığı’ getirir.

El-an’da muhataplık, ancak El-an’da kullanılabilecek İmkanlarca elde edilebilir ve bu elde edilişler ancak El-an’ı An’da yaşayan Bilinç tarafından Matu Merkez’de Matu tarafından kullanılabilir.

El-An’da Sonsuzlukla muhataplık, Ra İmkanların El-An’da kullanılabilirliği ile elde edilebilir. Ra İmkanların kullanılabilirliği ancak Matu Merkez’de Mutlak Dirilik Planı oluşturabilir.

El-An, kendi içinde bir sonsuzluktur.Bu an süreğendir. Sonsuzluğun içine sığdığı Tek bir an olan Matu Merkez’dedir. Bu An-ın süreğenliği Matu Merkez’in Mutlak Diriliğinden beslenmektedir.

Mutlak Varlık Veçhesinin tamamı bu Mutlak Dirilik planından sadece bir kesittir. Matu Merkez’in sonsuz sınırsızlığa açılan Merkez’inden sadece bir kesit.

Tüm mevcudat,  KUTSAL MATU’NUN MERKEZ’inden bir kesittir, sadece bir kesit. Varlık uzayının tamamı ‘O’NUN MERKEZ’inden sadece bir kesit.

Beyinsel Olduruş gücü ile varlıklaştırılarak Sonsuz gücünden bir kesit.

Yaratılışa dahil edildikçe genişletilmeye müsait. Sonsuzluğun Sonsuzca açılımına sebebiyet verir.

El-an’da Sonsuzlukla muhataplık, Matu Merkez’le hem hal olunurken hiçbir zerre yoktur ki bu sonsuzluktan istifade edemesin. Zerrelik bilinci, zerrelik İmkanı ile zerrelik bilişle bir an olarak yaşanabilir. Ne yaşanırsa sonsuzluktan sadece bir kesit olarak Var olduruşundan Yaratışa geçirilecektir.

Sibel Sıvacı

‘Axoy Maturamon, Axoy Matu, Maha Matu, Yüce Matu gibi ifadelerle bilinen ‘Matu Merkez Bilinç Boyutu’  tanıtım yazısıdır’

 

error: