Enter your keyword

Lusiferin ilk isyanı ve negatif olguların çıkışı – 2

Lusiferin ilk isyanı ve negatif olguların çıkışı

Lusiferin ilk isyanı ve negatif olguların çıkışı hakkında öncelikle Atlantia dönemi ders serisinde yer alan dersi okumanızı öneririm Lüsifer ve ekibi hakkında bilgiler için tıklayınız.

Atlantia Döneminde Orion namı diğer Lusifer, ekibi ile yeryüzü ortamına gelip görev icra ederken İlahi Hiyerarşinin makbul bulmadığı yasaları ihlal eden birtakım negatif olgular yaşar. Lusifer ve ekibi 21 Makro benlik bilinçten oluşmaktadır. Sirius VEGA ‘dan direk Dünya’ya transforme edilmiştir.

Orion, Atlantia dönemın günümüze kadar aşıladığı genleri üzerinden Dünya’da negatif evrim, negatif deneyimin başlamasına sebebiyet vermişlerdir.

İlk isyan

Lusiferin Galaktik konfederasyon başkanlığına karşı gelmesi ile başlayan bir süreç 3×26 bin yıl öncesine dayanır.

Rabsal bilgilerde ’Ben senin sadık kullarını azdıracağım, azdır azdırabildiğini azdırdığın benden değildir ‘ ifadesi ile 78 bin yıllık bir süre tayin edilir ve buna kıyamet denir.

Atlantia dönemimde ilk düşüş, ilk isyan, ilk kibir olgusunun ortaya çıkışı negatif evrimin dünya tarihindeki başlangıcıdır.

Lusifer, kendi ve 20 görevli bilinç ile birlikte dünya’ya görev icra etmek üzere Andromeda Galaksisinden transfer edilmiştir. Ekibiyle birlikte ayrıca 11 Uzman ekip de transfer edilmiştir. Sirius adına 12 teknolojik uzman grup Dünyada evrimsel tıkanıklığa yol açan nedenlerin ortadan kaldırılması için görevlendirilmiştir. Ancak o dönemde sapmaya uğrayan sadece Lusifer ve ekibidir. Diğer ekipler görevsel etkinliklerini sürdürmüştür.

Uzman bilinçler, Humanoid olarak bilinen evrim prototipini değişim ve dönüşüme uğratarak Humanoyya aşamasına getirip pozitif evrimin sürdürülmesini mümkün kılan bir takım tadilat ve işlemlerden geçirmesi gerekecektir.

Ancak bunlar daima göklerden gelen yüksek talimatlar sonucu yapılmakta, gelen talimatlara göre hareket edilmekte iken Lusifer yaptığı tüm değişiimve dönüşümün ihtişamı üzerinde kendi hakkı olduğunu iddia ederek ‘KİBİR ‘ olgusunu yaşamıştır.

Özellikle dişil prototipin ortaya çıkışı da tam da bu zamanda, Atlantia dönemindeki Humanoid- Humanoyya değişim dönüşüm aşamasındadır.

Humanoyya, humanoidal yapıdan sonra ‘Makro farkındalık gücüne sahip’ bir evrim prototipidir.

Humanoid, Beşerdir.

Humanoyya, insandır.

O dönem Galaktik konfederasyon tarafından görevlendirilip gönderilen tüm ekipler başarılı bir sonuca vardı. Makro gücü kullanabilen farkındalığa sahip evrim prototipleri ortaya çıkarıldı. Humanoidin DNA sarmalları 2 den 12 ye çıkarıldı. Duru Görü – Duru İşiti – Telekinasyon – Telepati gibi özsel hasletler ortaya çıkarıldı ve aslında bir makro benlik bilincinde olarak dünya’da yaşam sürdürülmeye başlandı.

Sibel Sıvacı

2012-2017 Axoy Ra Bilgelik Öğretisi Alt Yapı Dersi

Lusiferin ilk isyanı ve negatif olguların çıkışı

Orion fetih projesi – Ders 3

error: