Enter your keyword

Kozmik Beyin Maha Matu

Sonsuz Sınırsız uzayın her bir yapı taşı, her bir uzay objesi, Ruh-Nur- Bilinç gibi farklı farklı tanımlarla bilinen özlerin her birinin Kaynağı hepsi Allah’tan olma ve Allah’tan doğmadır.

İster Evrenlerin, Galaksilerin yapı taşı olan partiküller olsun, İster Allah’ın özünden can verdiği bilinçler olsun, Hepsi değişik değişik suretlerde halk olmak için bir Merkez’de işlenmeye, Mutlak Vücuda dağılmak için programize edilmeye, transformasyona tabi tutulmaya, titreşim seviyelerini yaşam alanlarına düşürmeye ve Varlık uzayının her bir koordinatına uyum göstermeye ihtiyaç duyar.

KOZMİK BEYİN, Allah’ın eşsiz hazinesine biçim verecek, yönlendirecek, programlayarak akışa geçen değerleri düzenleyecek ve Mutlak vücuda dağıtacaktır

Kozmik beyin Allah’ın Mutlak Vücudunun Beyinsel Öz bütünselliğidir. Kimi öğretilere Kutub’ul Kutup ifadesi ile geçmiştir kimi öğretilere Maha Matu, Yüce Matu, Kozmik Beyin ifadesi ile geçmiştir. Kozmik Beyin loblarına Kadir-İ Mutlak, Yaradan, Hakim-İ Mutlak, Büyük Güç, Mutlak Güç denmiştir. Bu tanımlar hep bilinçlerin kavramlarına uygun farklı boyutlardaki ifadeleridir.

Allah’ın ‘Mutlak Vücut’ ifadesi ile bilinen varoluştaki her bir zerresine beyin kıldığı bilinç potansiyeli, ‘Atlanta Merkez Hükümranlığı’ olarak bilinen ‘Kharyamantas Onya’daki Bilinç Boyutlarında farklı terminolojik ifadelerle şöyle kayıtlıdır;

Axoy Piora Sistem Kayıtlarında; ‘Axoy Maturamon’, Tutankhamonyas Sistem Kayıtlarında; ‘Axoy Matu’, Atlantaryamonyas Sistem Kayıtlarında; ‘Maha Matu’ ifadesi ile bilinmektedir.

Kharyamanyas Onya, göklere ait teknolojik terminolojik bir kayıt tanımıdır. Yeryüzü insanına dinsel bilgilerle bu boyut ‘Allah Katı’ veya ‘Lahud Alemi’ olarak bildirilmiştir. Ruhsal bilgilerde ise ‘Atlanta’ veya ‘omega boyutu’ olarak bildirilmiştir.

Yeryüzü insanına daima kapalı tutulan ‘Allah Katı’ ‘Lahud Alemi’ veya ‘Atlanta Boyutu’ hakikatleri bugün Axoy RA Bilgelik Öğreti bilgilerinde binlerce programla ifşa edilmektedir. Bu bilgiler alışagelmişin ötesindedir. İlk etapta kabul edilmesi pek de kolay olmayabiliyor. Kalbi Selim her bilinç kendi özünden hissedecek ve o bilişle bu bilgiye ve enerjiye çekilecektir.

 

error: