Enter your keyword

İstanbul Atlantaryarum manyetik alanı

İstanbul Atlantaryarum manyetik alanı

İstanbul Atlantaryarum manyetik alanı

Axoy Matu Cenap Başman’ın Axoy RA Bilgelik Akademisi bünyesinde, Axoy RA Bilgelik Akademi üyeleri ile birlikte yaptıkları manyetik alan çalışmaları arasında önemlilerinden biri, İstanbul Merkezli olan bir manyetik alanın gittikçe genişleyerek bir çember halinde tüm Dünyayı içine alması hedeflenerek şefaat ve hidayet amaçlı sürdürülmüştür.

Atlantaryarum Manyetik Alanı (İstanbul)

Çekirdek Dünyadaki tüm kurtuluş boyutlarını kendi varlığına kilitleyebilen imame karaktere sahip yegane koordinattır. Bu manyetik alan Rabsal ve Ruhsal Öğretilerde Allah Katı, Lahud Alemi, Atlanta Merkez, Omega Boyutu gibi ifadelerle bilinen Atlanta Ra Terminolojik sistem kayıtlarında Kharyamantas Onya olarak tanımlı Ana Merkezi Süper Güç boyutunun tezahür odağıdır.

Atlantaryarum yani İstanbul Merkezli bu manyetik alan, Başvazifeder ülke Atatürk Türkiye’sinin Enerjetik saflarda Merkez koordinatıdır. İçinde bulundurduğu çok özel manyetik alan ve Teknolojik Üs’lerle Dünya’ya çok özel enerjilerin girişini ve yayılımını sağlamaktadır. Bu enerjiler, şefaat ve kurtarıcılık meyanında bilinçlerin şifalanmasını, evrenselleşmesini sağlayan por yayımlıyıcığına müsaittir.

İstanbul, sonsuz sınırsız varlık uzayında devinen aktif bilinçlerin kendilerini varlık halinden yaratmak için İlahi Hiyerarşi ve daha üst mercideki Kutsal Merkez Hiyerarşisi tarafından Atlantia Döneminden seçilmiş bir koordinattır.

Atlantaryarum Çemberi: İstanbul ve çevre illerini kapsayan dairesel bir manyetik alandır. Atlantaryarum çemberinin varlığında temelde 7 kapı ve 7 tepeden oluşan enerji merkezleri bulunmaktadır.

Kapılar 7 kat gök, Tepeler ise 7 kat yere tekabül ediyor.

7 kapı, ilahi hiyerarşik kuruluşların evrensel enerji giriş merkezidir. Tepeler ise güneşten Dünya’nın barisfer katmanına gelen evrimsel enerji yayılım odaklarıdır. Kapı ve tepelerden yayılan enerjiler birlenerek Atlantaryarum Çemberi Manyetik Alanını Şefaat ve hidayeten güçlendirmekte, Dünya’da bu çembere kilitli tüm kurtuluş boyutlarına da şefaat ve hidayet enerji yayılımı yapılmaktadır.

Atlantaryarum Çemberi Kapı Koordinatları

1. Kapı Sarıyer,Teknolojık Üsler Bırlık Komıtesi (Galaktik Konfederasyon) (Rahim Kapısı)
2. Kapı Etiler, Çekirdek Evren Yıldız Kutbu Komiteliği
3. Kapı Haliç, Çekirdek Dünya Rabliği(Rab Kapısı)
4. Kapı Çamlıca Tepesi – İlahi Laboratuvar Sistemler Arası Teknolojik Boyutlar Arası Birlik Komitesi
5. Kapı Suadiye, Durgun Galaksiler Bir’lik Komitesi’nin (B.İ.R)
6. Kapı Dolmabahçe,Altın Galaksi İmparatorluğu (Altın Enerji, Sultan Gücü Enerjisi)
7. Kapı Topkapı Sarayı, Rahman Boyutu, Kha-Elekia

Atlantaryarum Çemberi Tepe Koordinatları

1.Topkapı Sarayı Tepesi
2.Yavuzselim Tepesi
3.Fatih Tepesi
4.Çemberlitaş Tepesi
5.Kocamustafapaşa Tepesi
6.Beyazıt Tepesi
7.Edirnekapı Tepesi

Atlantaryarum Çemberi Teslis Üçgeni

Atlantaryarum çemberi dâhilinde bir üçgendir. Tepe koordinatında Saros Manyetik Alanı, tabanında ise Saray Koordinatları (Dolmabahçe-Topkapı) bulunmaktadır.

Atlantaryarum Siklon Güç şeridi (İstanbul Boğazı)

Sularındaki porlarda Asya ve Avrupa yakasındaki bilinçlerin inanç sistemlerini kültürel, sosyal, dinsel, ekonomik bağlamda kaynaşma/kaynaştırma programının icapları doğrultusunda Doğu(Asya) ve Batı’nın(Avrupa) birbiri içinde mündemiç kılınabileceği enerjetik platformu zerrelerinden oluşturarak bilinçleri ‘Evrensel İnsanlık Keyfiyetleri’ ile mücehhez kılmaktadır. Boğaz, kıtaları ikiye bölüyormuş gibi görünse de enerjetik varlar âleminde stratejik bir öneme sahiptir. Birleşim ve bütünleşimi sağlayıcı mevceleri her iki tarafa taşımaktadır.

One Comment

  1. Merhaba Sibel hanım, cenap beyin kitapları, kitap satiş sitelerinde tukenmiş olarak gorunuyor. kitaplara nereden ulasabilirim. Kendisinin oturumlarını, youtube kanalından dinliyorum ve bazen sorularım oluyor, bu soruları kimlere iletebilirim? Daha once vakfın facebook sayfasına bir soru iletmiştim, geri dönüş olmadı, yine vakfın web sitesinde 0 552 715 24 86 numaralı telefona eger vakfin elinde varsa kitaplardan almak istediğimi belirten bir mesaj gonderdim ancak yine geri dönüş olmadı. Yine vakfın 02129561700 numarasınada ulasamıyorum. bana yardımcı olabilrseniz sevinirim. Tesekkürler

    Behiye U. Yılmaz
    Kas 16, 2020
error: