Enter your keyword

Hasat, dezenkarnasyon, transferasyon

Hasat, dezenkarnasyon, transferasyon

Betanova siklüs döneminin sakini olmak böyle yerinde durduğu, hazır gökten zembille düşer veya hızırın değneği dokunur, ben betanova siklüs döneminin sakini olurum düşüncesi kesinlikle sizi yakar. Bu çok özel bir gün ve Kuran-ı Kerim’de de vurgulanıyor, ‘o özel günden korkunuz ki o özel günde ne annenin babanın evlada ne evladın anne babaya bir faidesi dokunacaktır’ diyor.

Elbette ki sizin alışagelmiş yaşam faktörüne ters olan bir düşünce motivasyonunu devreye sokabilecek cümleler sarf ediyorum ve bu ifadeleri sarf ettiğimin de bilincindeyim. Biliyorum ama inanın ki daha önceki hiç bir şeye benzemiyor bu. Bu artık bu dünyanın alfa gömleğini çıkarıp beta gömleğini giyme olayıdır. Böyle bir durumda bu dünya alfa nova gömleğini çıkarırken ne kadar alfa titreşimli birimler varsa bunların hepsini bir daha kabul etmeyecek. Kendi evrimleşme/evrimleştirme formunun karakteristik özelliklerini süper hızlarda değiştirmektedir dünyamız. Bu evrimleşme/ evrimleştirme formuna kilitlenecek olanları Çekirdek Dünya Ana kendi cevheri otomasyon bilinciyle bilmektedir. Ve bunları kilitlemekte diğerlerini ise kilit dışı bırakmaktadır. O bütün kilit dışı bıraktıkları Atomik Bütündeki diğer Mini Atomik Bütünlerin çekirdeklerine transfer edileceklerdir.

Bu transferasyonu buraya bir uzay gemisi gelecek ve onları içine alıp götürecek gibi düşünmeyin. Burada badireler esnasında volkanik indifaların, travmatik olan deprenişlerin, jeofizik ve atmosferik bütün her şeyi içine alacak şekilde birbirini destekleyen, değişim dönüşüm program uygulamacılığıyla dünya kendi evrimleşme/ evrimleştirme formuna kilitli olanların bazılarını dezenkarne edecek, bazılarını da kendi evrimleşme/evrimleştirme formuna betanova siklüsü yaşamaları için kilitleyecektir.

Demek ki dezenkarnasyon var, toplu ölümler, mahşeri hesaba çekilip, mahşeri olarak damgaların, daha önce 21 Aralık 2012’de atılmış olan damgaların üstüne sürdürülmüş olan kayıtlara bakılarak tasnif edilecek olan insansal aktivite planı üyeleri bir araya getiren betanova siklüs dönemi onları çekip sarmalayacak, ihata edecek ve kendi bünyesine kabul edecektir.

Diğerleri madem ki henüz daha tatmin boyutsallık keyfiyetleriyle alakalı bir uyumsal statüdeki program uygulamacılıklarının daha yapılmamasına karar verildiği için diğer mini atomik bütünlüklerin çekirdeklerinde bu program buutlarının uygulanmasını sağlayacak şekilde onları transfer edecek olan transfer edici etkinlik makamı bu durumu gerçekleştirecektir.

Her bir galaktik öz (yüksek benlik) Çekirdek Dünya ortamında minyatür canını devreye sokuyor. Mineral olarak bir robotik kalıp kullandırabilir, onun üzerinde bitki olan kalıbı kullandırabilir, onun üzerinde hayvan olan kalıbı kullandırabilir, onun üzerinde beşer olan kalıbı kullandırabilir orada kalır. Genel evrim program uygulamacılığını başarıyla geçmiş olur. İşte o başarıyla geçmiş olan galaktik öz bu defa kendisi çekirdek Dünya’ya enkarne olur ya Kalp Şakrası’nda veyahutta Gırtlak Şakrası’nda yerleşim yatağına yerleşir. Biz bu Kalple Gırtlak Şakrası’na yerleşen galaktik özün uygulamakla mükellef olduğu programı ki ona ‘özel evrim programı’ diyoruz, onu göreceğiz.

Cenap Başman ( Axoy Matu)

Program akışlarından 2017

error: