Enter your keyword

Cenap Başman kimdir?

Cenap Başman kimdir?

Cenap Başman kimdir?

Cenap Başman’ın bilinçsel uyanışı kademe kademe daha da yüksek farkındalıklı hallerin ve frekans yoğunluğunu getirmiştir. Dünya üzerinde binlerce yıl hakimiyetini sürdüren ezoterik bilgilerin gizli ve açık hallerinin daha da üzerinde ileri aşamalı akışlar gerçekleştirmiştir. Dinsel, ruhsal veya tüm evreni içine alan sistemin de ötesinde ilahi teknolojik bilgiler aktarmıştır.

Yaşadığı içsel yoğunluk anın anında gerçekleştiğinde hiç bir çaba sarf etmeksizin kendi öz akışları ile ortaya çıkar. An içindeki halleri kendisini yaşadığı bu illüzyonik boyutun çok daha dışında makro kozmik evrenin yaşam sırlarına erişmesine vesile olmuştur. Akışları esnasında kendisi anda -düşüncesiz bir halde gerçekleşir.

Cenap Başman, 9 Mayıs 2017 ‘de beden terki yaparak aramızdan ayrıldı. Dünyaya çok önemli emanetlerini bırakmıştır.

Akışa geçirdiği bilgiler bilimsel kıstasta ele alınabilecek çok değerli bilgilerdir. Her bilincin tabi olduğu varoluşsal ve mutlakıyete açık ilahi yasaları, dünya ortamındaki deneyimsel, evrimsel ve görevsel etkinliklerini en ince detayına kadar vermiştir.

​​Cenap Başman’ın içsel olarak yaşadığı bilinçsel olgular, kendi varlığının mevcudatın sonsuzluk sırları ile muhatap olmasını mümkün kılmıştır.  Akışa geçirdiği bu bilgiler okuyucu ve takipçilerinin Beyin DNA kod açılımlarını sağlayabilmektedir. Yüksek frekanslı ​​​bilgi ve bu bilginin kendine özel enerjisi vardır. Bu enerji, açılan DNA kodlarından açığa çıkarak yaratıya geçer.

Varoluş ve Yaratılışın ilahi yasalarını meydana getiren yüksek ahlaki değerlerin de her öz tarafından yaşanması için üstün eforlar sarf etmiştir. Varoluşun her bir zerresinin yaşam amacına saygı ve sevgi çerçevesinde, her bir zerrenin var olan her oluşun Özüne uygun bakış açısına sahiptir. Bilgi ile birlikte öğrencilerine verdiği eğitimler, illüzyonik boyutun ağırlığından sıyrılmayı arzu eden her bilinç üzerinde muazzam etkiler yaratmıştır. Dünya’ya gelen her yüce gibi kıymeti çok daha sonra anlaşılacaktır.

Cenap Başman’ın doğaçlayarak akışa geçirdiği bilgiler, bir ilahi plan aracılığıyla verilen medyomik çalışmalar  veya kendi kanal bilgileri değildir. Mesajlama, medyomik çalışmalar yapan, operatör ya da kanalların bir ilahi plana bağlanarak bilgi almalarıdır. Doğaçlama, her bilincin kendi özünden akışa geçirdiği, yüksek benliği ve tanrısal benliğine ait  özsel olan hakikat bilgisini intikal e​ttirişidir. ​​

Cenap Başman’ın akışa geçirdiği bilgiler çoğu zaman farklı ruhsal kaynaklardaki öğretilerle veya tasavvuf bilgileri gibi algılanmış, derinine inilmediği için genellenerek yargılarla karşılanmıştır. Doğaçlama olarak akışa geçirdiği bilgileri kendi öz bilinç boyutu olan ‘MATU MERKEZ’den intikal ettirmiştir.

Cenap Başman akışa geçirdiği yüksek frekanslı bilgiyi, insanlara kazandırmak için büyük eforlar sarf etmiştir. Bilgi, Beyin D.N.A kod açılımlarının kendi özlerine, kendi hakikatlerine uygun, kendiliğinden gerçekleşmesi için bilgi ve bilginin enerjisini kod açıcı olarak kullanmıştır.

Cenap Başman, yaşamı boyunca kendi varlığını  Mutlak tekliğe  adamıştır. ​​ilahi hizmet ve ilahi görev anlayışı, kendisinin yaşam biçimi​ haline gelmiştir. ​

Dışsal olarak değerlendiren pek çok insan kendisini dünyasal algıları ile değerlendirdiği için bu veçhesini görmesi maalesef ki parmakla sayılı insanlarca gözlemlenmiş ve yaşanması mümkün olmuştur.

 

Cenap Başman kimdir yazısından sonra Axoy RA Bilgelik Öğretisi hakkında yazımızı okuyabilirsiniz.

error: