Enter your keyword

Axoy Ra Bilgelik Öğretisi Cilt 1

Axoy Ra Bilgelik Öğretisi Cilt 1

Axoy Ra Bilgelik Öğretisi Cilt 1

Axoy Ra Bilgelik Öğretisi Cilt 1; Sonsuzluğun kendisinin bilinmekliğini istemesi ile alakalı oluşlar ve yaratılış  teknolojisini Sonsuzluk adına beyinsel üçlü birlik mekanizması üzerinden akışa geçirilen öğretidir. Sonsuzluk kendi bilinmekliğini sonsuz sınırsız uzay bilinç koordinatlarında farklı farklı zamanların mekanlarında devinen bilinçler ve bilinçlere ait imkanlar üzerinden olma bazlarında varlık halini yaşarken, sonsuz sınırsızlığın içinde kum tanesi gibi olan Dünya’yı olma halindeki varlık halini aktif yaratılış haline dönüştürmede laboratuvar olarak kullanarak Tek’il varlığını oluşturan varlık özlerini ve değerlerini yaratmaktadır.

Axoy RA Bilgelik öğretisini çekirdek dünyadaki bilinmekliğini kademe kademe ve her kademenin ara merhalelerinde farklı ilimden bilim haline dönüştürdükten sonra kademelerini ve merhalelerini bir çatı altında ki, kutuplar kutbunun oluşturmuş olduğu özel aktivasyon plan buutlarının çatısı altında Ana Hasat döneminde toplamıştır.  Ana Hasat döneminde bütünsel varlığı ile çekirdek dünyada kendini bedenleyen kutuplar kutbu aynı zamanda da Mutlak Vücudun Beyinsel Üçlük Birlik Mekanizması olarak da bilinen Axoy Matu bilinç boyutudur.  Bu bilinç boyutu üzerinden kendi bilinmekliğinin Kutup’ul Kutup veçhesini,  kutuplar kutbu üzerinden devreye sokulması da bu yüzdendir.

Axoy Ra Bilgelik Öğretisi 1.Ciltte Axoy RA Bilgelik Öğretisinin var oluş ve yaradılış teknolojisiyle alakalı bilgilerin seri ciltler halinde sunulacak olan ciltlerin birincisidir. Bu kitabın yazılmasının amacı, 21 Aralık 2012’de yapılacak geçiş dönemi değildir.  Amacı 21 Aralık 2012 tarihinden önceki alfa novanın ve sonrasındaki beta novada yaşayacak olan bilinçlerin hatta omega nova ve ondan sonraki gelecek nova karakterleriyle sonsuza kadar yol kat edecek öz yaratım prototipleri olan keşif yolcularının varoluş ve yaradılış sırlarıyla alakalı başvuracakları bilgi bütünselliği ve anayasasıdır. Axoy RA Bilgelik Öğretisinin birinci cildi okuyuculara asil diyar iklimini estirmek için özel olarak hazırlanmıştır. Atlanta’nın Asil ve Mutlak vatanın sakinleri olanlar yaşadıkları coşkunluk halleri ile ne demek isteğimizi Öz’den yaşayacaklardır.

Yayın Yılı: 2012

818 sayfa

ISBN: 97860588238-4-6(1.CİLT)

Dili: TÜRKÇE

Axoy Ra Bilgelik Öğretisi Cilt 1 Yazar CENAP BAŞMAN

 

error: