Enter your keyword

Aşkın kutsiyetinde Matu Merkez

Aşkın kutsiyetinde Matu Merkez

Aşkın kutsiyetinde Matu Merkez

Aşkın kutsiyetinde Matu Merkez

Aşkın kutsiyetinde Matu Merkez

Aşkın her mertebesi O’na götürür, varlığını O’nda eritir. Önce Rububiyetini bitiren Resul’den geçer, Ullah’a ulaşır. Ta ki Kutsiyete varıncaya dek. Burada Aşk, taşkınlaşır.

Aşkın kutsiyetidir Matu Merkez’e eriştiren, Matu’yu Matu’da BİL’diren, bu Biliş’le Matu’nun habercisi kıldıran. Biliş olmazsa Matu yaşanamaz. Bil’me ile bilinen hakikattir. Yaşanmaktadır. Yaşamdır. Yaşamsızlıktır.

‘O’ , ‘Ra Zenyon’ (Ra Yaşam) İle Yaşanır ve ‘Ra Zodiç’ (Ra Biliş) İle Bil’inebilir. Öğretilemez, Anlatılamaz, başka türlü hiç yaşanamaz.

Bu deneyim her bilince özel, her bilinç için farklı deneyimler getirir ve her bilinç için eşsizdir. Varlıklığının hakkını vere vere Rakha’da ki Aktifliğe kadar yükselten Rakhaktif Dingin Devimsellikte Aşk-ı Kutsiyetine erdirir.

Varlıktan Yokluğa, Yokluktan Varlıklaşmaya ve böyle sürüp gider, seyrini sürdürür. Birbirine mütemadiyen ayine. Aşk-ın Kutsiyetiyle kendini kendinde artık Sonsuzluğun Keşifleyicisi kılar, Mutlak Yokluğa bakar, Kutsal RA’da yaşar. Teslimiyet ve güvenle…

Allah’a varmak için tek yol, saflaşmaktan geçer. Saflaştıkça açılan hakikat perdeleri hiç de bilinene benzemeyecek, önce Galaktik Öz sana görünecek Galaktik Yaşamların sana bir bir gösterilecek. Bütünsel Bir’likten geçtiğin her an, içinde bulunduğun illüzyonlara hayret ettirecek. Planın seni baştanbaşa enerji ile RAHMETE erdirecek… Sonra Tanrısal Özüne açılan kapılardan Bilincin ve İmkanların KAYNAĞI gösterilecek.

Hem bilincini bilecek hem de imkanlarınla bu bilincin bilişine el uzatacaksın. ‘Ra Biliş’e erince, ‘Mutlak Varlığın Beyinsel Öz Bütünselliği’ OLAN ‘Kozmik Beyin’ ile o çok özel iletişimlerin gerçekleşecek.

Bakacaksın ki SEN O’ndasın, ‘O’ SENde.

Bütünsel Bir’liği O’nunla, O’nda yaşayacak. Sen olan SEN öyle tezahür edecek.

Sana durmadan akacak, akışın coşkunluğundan dolacak, Manevi Coşkunun üstüne KUTSİYETİN artacak. Kutsal Hizmete tüm Varlığın adanacak. Her yol, her kapı sadece Kutsallığa açılacak.

Matu Gen Programların böyle açılacak…

 

Sibel Sıvacı

‘Axoy Maturamon, Axoy Matu, Maha Matu, Yüce Matu gibi ifadelerle bilinen ‘Matu Merkez Bilinç Boyutu’  tanıtım yazısıdır’

 

 

error: