Enter your keyword

21 Aralık 2012 Şeytanlığın sonu

21 Aralık 2012 Şeytanlığın sonu

21 Aralık 2012 Şeytanlığın sonu

21 Aralık 2012 Şeytanlığın sonu, Dinlerin Hakikatinde Şeytan ve Şeytanlık; yeryüzünde yaşayan bütün insanlar için Yüksek Ahlaki Değerlerden uzaklaşarak sapkın deneyim, evrim ve bunlarla beraber sapkın bir görevin ifadesini vurgulamaktadır.

21 Aralık 2012 Çekirdek Dünyada sürdürülen Alfa Karakterli 3. boyut evriminin sonlanarak, Beta 1 ve Beta 2 karakterli 4. ve 5. boyut evrimlerinin yeryüzünde yaşanmaya başlayacağı ve bilinen bütün zamanların, deneyimlerin ve evrim süreçlerinin ötesinde, yeryüzünde ilk defa Yüksek benliklerin Enerjetik formlarıyla bir beden bir arada kullanılacakları Altın çağın başlangıcını ifade etmektedir.

Dünya ve üzerindeki Evrim Prototipleri’nin Beta karakterli bir yaşamı ortaya çıkaracak bir yücelim göstermesiyle gerçekleşecek olan bu geçişten sonra, bu galakside bulunan bütün Negatif Hizmet Üniteleri yani Şeytanlar; Çekirdek Galaksi’nin Merkez Koordinatı’nda bulunan Karadelik tarafından “Yokluğa Çekilecek”tir.

Bu kitap 21 Aralık 2012’de gerçekleşecek bu dönüşüm sürecinden önce Negatif Tesir Planları’nın gizli kalmış bütün ayrıntılarını, çalışma prosedürlerini ve 5 negatif grubun birbirleriyle sürdürmekte olduğu fonksiyonları yeryüzünde ilk kez bu kadar net açıklamalarla göz önüne seriyor.

214 s. — 2. Hamur– Ciltsiz — 14 x 20 cm
İstanbul, 2012, 1. Basım
ISBN : 9786058823822

YAZAR: Ö.CENAP BAŞMAN

 

21 Aralık 2012 Şeytanlığın sonu kitabından alıntı

Orion, Çekirdek Dünya Badireler Döneminde devreye sokmayı planladığı fetih programları 

Orion, biyo-dijital teknolojinin imkânlarıyla imal edilen teknolojik aygıtlar arasında bulunan geçitlerden çok önemli 221 tanesini keşfetmiş durumdadır. Bu keşiften sonra badireler döneminde uygulamak için hazırladığı programlarla dünyanın karakterini nebulaktif karaktere dönüştürmeyi planlıyor.

Orion çekirdek dünyayı hedeflediği % 85 orenta karakterle nebulaktif bir gezegen haline getirmek istiyor. Bu nedenle dünya insanlığının dünya katmanlarını istismar edici davranışlarını vasıta olarak kullanıyor.

Bu istismarlarla dünyada meydana gelen küresel ısınma nedeniyle denizanalarında süper hızlarda çoğalmalar vuku bulmuştur. Denizanaları olarak bilinen teknolojik aygıtla Sirius Lyra kültürüyle imal edilmişlerdir.

Ancak orion bu aygıtları belial oğulları üzerinden genlerinden deforme ederek bu günlerde kullanıma hazırlamışlardır.

Denizanaları

Deniz anaları biyoteknolojinin imkanları kullanılarak imal edilmişlerdir. Orion dijital teknolojinin imkanlarını kullanarak onları kontrol altına almayı başarmıştır. Bunun için keşfini yaptığı geçitlerden 6 tanesini kullanmıştır. Böylece onların ortalarında yatay bir dijital eksen yapıtlanmıştır. Bu yatay dijital eksenin sağında ve solunda kalan vücut aksamını bu eksenin her iki tarafında aynen bir kuş kanadı gibi konuma getirmiş ve bu aygıtların denizlerden havalanarak şehirlerdeki binaların yüzeylerine çarpmasını sağlayacak donatımları gerçekleştirmiştir.

Dünyanın dış yüzey yaşam platformu, belial oğulları tarafından bozunmuş cevherle çalışan ve doğasının gereği kendini belial oğullarının uygulamalarından önce hiç unutmayan ancak bu uygulamalardan etkilenerek kendini unutan ve hatırlamak istemeyen insanlarla doludur.

Karga

Dünyada karga diye bilinen bilinen teknolojik aygıt sirius lyra kültürüyle imal edilmiştir. Ancak orion bu aygıtları belial oğulları üzerinden genlerinden deforme ederek bu günlerde kullanıma hazırlamışlardır. Bu aygıtların robotik ana kumanda sistemine yerleştirdikleri teknobiyo-mikroçiplere badirelerin muhtelif aşamalarına uyumlu zamanlama kodlarına sahip,insan topluluklarına topluca saldırı ve göz oyma mahiyetli programlarla yüklediler.

Balina

Dünyada katil balina diye bilinen teknolojik aygıt Sirius Lyra Kültürüyle imal edilmiştir. Ancak orion bu aygıtları belial oğulları üzerinden genlerinden deforme ederek bu günlerde kullanıma hazırlamışlardı bunlara yerleştirdiği teknobiyo-mikrobiyo çiplerle alfa-beta geçiş boyutunda yayım yaparak etkili olacak olan çok önemli  durgun titreşim prototiplerini süratle yiyerek tüketmelerini sağlayacak etkinliklerle donatmıştır

CENAP BAŞMAN

 

 

error: